HEALTH SUMEX 2016

Page

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın himayesinde, T.C. Kültür Bakanlığı’nın destekleri ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin stratejik partnerliğinde ve HHB Fuar Organizasyon Reklam Turizm Ltd. Şti. yükleniciliğinde “Health Sumex Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı” Derneğimiz tarafından 18-22 Ekim 2016 tarihlerinde JW Marriott Hotel Ankara’da gerçekleştirilecektir.

Health Sumex Global Sağlık Turizmi Zirvesi ve Fuarı katılımcıların ve yurt dışı satın alma heyetlerinin sağlık turizminde Avrupa’daki en büyük ve en gözde hizmet sunucularından biri olan Türkiye’de sektöre yön verenlere ulaşabilmeleri ve sağlık profesyonelleri ile ortak bir çatıda görüşme fırsatı yakalayabilmesi için önemli bir fırsattır.

Fuar aynı zamanda tıbbi cihaz üreticilerinin ihracata hız katacak pazarlara giriş şansı bulabilmelerini, yeni ve karlı iş olanaklarını yakalamalarını, yeni ürünleri ve mevcut ürün gamını sektörün önde gelen karar vericilerine sunarak pazarlama faaliyetlerini güçlendirmelerini, mevcut ticaretlerini geliştirmelerini ve B2B görüşmeler yaparak kısa zamanda geri dönüş alabilmelerini hedeflemektedir.

health sumex brosur yeni-01 health sumex brosur yeni-02

Daha fazla bilgi için, www.healthsumex.com

bakanlikfestival_2012_T_C__Kultur_ve_Turizm_Bakanligidernek-web

UZUN LOGO

Advertisements