DAVET MEKTUBU

Page

Değerli Yetkili,

Son 10 yılda sağlık alanında ülkemizde yapılan reform niteliğindeki uygulamalar, komşu ülkelerin ve Avrupa’nın da dikkatini çekiyor. Bu gelişmelerle paralellik gösteren Sağlık Turizminin daha iyi pazarlanabilmesi, sektör hizmetlerinin daha etkin tanıtılması ve Sağlık Turizmi alanında dünyanın önde gelen kişi ve kurumların bir araya getirilmesi amacıyla, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ev sahipliğinde ve Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nin bilimsel katkılarıyla Sağlık Turizmi Geliştirme Destekleme ve Organizasyon Hizmetleri Derneği tarafından organize edilen İstanbul HEALTH EXPO – Sağlık Turizmi, Medikal Teknolojiler, Tıbbi Uzmanlık Fuarı ve Kongresi, 10-13 Aralık 2014 tarihleri arasında İstanbul’da CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşiyor.

Başta JCI akreditasyonu olan özel hastaneler olmak üzere, sağlık turizminde rol almak isteyen ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilmesi beklenen hastane ve sağlık kuruluşları ve dal merkezleri, İstanbul HEALTH EXPO – Sağlık Turizmi, Medikal Teknolojiler ve Tıbbi Uzmanlık Fuarı ve Kongresi’nde, termal, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunan tesisler ve yaşlı bakım merkezleri ile birlikte yer alacaktır. Bunların yanında, medikal teknoloji alanındaki son gelişmelerin ve ürünlerin de tanıtımı gerçekleşecektir.

Fuar ve Kongre kapsamında; ülkemizde son derece önemli aşama göstermiş uzmanlık alanları ayrı ayrı lokasyonlarda temsil edilecek: Onkoloji, Organ Nakli, Ortopedi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dermatoloji, Ağız Sağlığı, Göz Sağlığı, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Geriatri, Termal Sağlık Turizmi ve İleri Yaş Turizmi bu alanlardan bazılarıdır. Fuar ve Kongremize davetli olarak katılacak alım heyetleri, organize edilecek birebir (B2B) görüşmeler ile bu alanlarda ülkemizdeki en önemli sağlık kuruluşları, tıbbi cihaz ve ekipman üreticileri ve hekimler ile doğrudan görüşme imkânına sahip olacaktır.

Fuar ve Kongremize Balkanlar, Orta ve Kuzey Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika ülkelerinden uluslararası alım heyetlerin katılımı sağlanacaktır. Sağlık kuruluşları ve termal merkezler, bünyelerinde barındırdıkları branşları ve tedavi koşullarını İstanbul HEALTH EXPO -Sağlık Turizmi, Medikal Teknolojiler ve Tıbbi Uzmanlık Fuarı ve Kongresi’nde sergileyerek hem sektör içindeki aracı kurumlarla işbirliği imkânı sağlayacak hem de ilgili hizmeti almak isteyen uluslararası alım heyetleri ile doğrudan iletişime geçebilecekler.

Önde gelen yerli ve yabancı davetli konuşmacıların yanı sıra, uydu sempozyumlar, toplantılar, birebir(B2B) görüşmeleri ve benzeri yeniliklerle zenginleşecek kongreye; Sağlık ve Turizm alanında ki tüm bilim dünyası, kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, yatırımcılar, sektör temsilcileri ve iş dünyası temsilcileri davet edilmiştir. Sabah oturumları, Sağlık Turizmi sektörüne ayrılacak olup, öğleden sonraki oturumlar Tıbbi Teknolojiler ve Tıbbi Gelişmelere ayrılacaktır. Yurt içi ve yurt dışı sektör profesyonelleri ile bir araya gelerek iş hacminizi arttırmak ve sektörel gelişmeleri izlemek üzere, KOSGEB desteği kapsamında olan İstanbul HEALTH EXPO’da yer almanız kaçırılmayacak bir fırsattır.

Hedefimiz; Sağlık Turizmi alanında Ulusal ve Uluslararası tüm paydaşları bir araya getirerek, sağlık turizminde girişimci ve yatırımcılara yeni imkânlar oluşturmak, gelişimini sağlamak, ülkemizdeki tüm sağlık ve termal işletmelerin ulusal ve uluslararası platformda tanıtımını yapmak, ülkemiz Sağlık Turizmi sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve dünya sağlık turizmi destinasyonları sıralamasında öne çıkmaktır.

Sizleri de aramızda görmekten onur duyarız. Saygılarımızla…

Dernek Başkan Vekili

Dt. Selim MUTGAN

Advertisements

One thought on “DAVET MEKTUBU

  1. You post very interesting posts here. Your website deserves
    much bigger audience. It can go viral if you give it initial
    boost, i know very useful tool that can help you, just search in google: svetsern traffic tips

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s